Okulun İlk Günü, Minik Öğrencilerimize Yapabilceğiniz Harika Sürprizler

Artık okullar açılıyor ve abiler-ablalar üst sınıfa geçerken kardeşler de okullu olmaya başlıyorlar. Geleceğimizin temeli olan evlatlarımızın güneş gibi parlak bir geleceklerinin olması en büyük temennimiz.

Minik bebeğiniz artık büyüdü ve bugün okula başlıyor. Zaman ne kadar da çabuk geçiyor değil mi? Okula ilk gideceği günü biraz özelleştirmek ve onu mutlu ederek, gelecekte gülümseyerek hatırlayacağı anılar oluşturmak çok güzel bir fikir değil mi?

tebesir-notMuhtemelen ilk okul günü onu siz götüreceksiniz. O halde sabah yürüyeceğiniz yol üzerinde onun görebileceği bir yere “Artık büyüdün ve bugün senin ilk okul günün! Başarılar.” gibi tatlı bir notu tebeşir ile yazabilirsiniz.

 

 

 

 

beslenme-cantasiOkulda yiyeceği ilk öğle yemeği için özel bir beslenme çantası hazırlayabilirsiniz. Süslü paketler, kurdele ve renkli etiketler kullanarak ve özellikle en sevdiği yiyecekleri kullanarak yemek saati geldiğinde ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

 

 

 

tahtaOkuldan geldiğinde güzel bir hatıra için fotoğraftaki gibi bir yazı tahtası üzerine tebeşir ile favori renk, yemek, şarkı, film gibi onun için önemli olan detayları yazabilir veya yazmasını isteyebilirsiniz. Fotoğrafını çekmeyi unutmayın tabi 🙂

 

 

 

 

kapiİlk okul heyecanını atlattık ve heyecanlı bir şekilde eve gelip size ilk okul gününü anlattılar. Yeni arkadaşlar, yeni oyunlar, teneffüsler de çılgınlar gibi koşuşturmacalar derken uyuya kaldı miniğiniz 🙂

Öğle uykusundayken, odasının kapısını renkli kumaş, balon gibi malzemeler kullanarak fotoğraftaki gibi süsleyebilirsiniz. Tam okuyabileceği hizaya da “Artık Büyüdün Okullu Oldun :)” gibi bir not ekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Post Author: ibsfuar