Sevimli Ayıcıkları Kendin Tasarla!

Yarıyıl tatili başladı! Bütün anne-babaların kafalarındaki can alıcı soru; 15 gün çocuğumuzla neler yapabiliriz? Biz de sizler için bir etkinlik yazısı yazdık. Çocukların hem eğlenmesi hem de kendilerini keşfetmeleri için harika bir önerimiz var! Anadolu Yakası’nın popüler AVM’lerinden Palladium Ataşehir yarıyıl tatilinde minik ziyaretçiler için ‘Palladium Ayıcık Atölyesi’ etkinliği gerçekleştiriyor.

Yarıyıl tatili boyunca her gün ücretsiz gerçekleşecek bu atölyede, çocuklar kendi zevklerine göre peluş ayıcıklarını dolduracaklar. Çocuklar bu eğlenceli etkinlikte doyasıya eğlenirken, kendilerini keşfedecek. Bunların yanı sıra doldurdukları ayıcıklar için yine zevklerini kullanarak birer tişört tasarlayacak ve boyayacak. Yarıyıl tatilinin en güzel tarafı da böyle etkinliklerin olması değil mi? Hem anne-babalara kolaylık hem de çocuklara hem öğretici hem de eğlenceli bir aktivite. Çocuklar kendi zevklerinin farkına varacak ve belki de bu aktivite onlar için harika bir karne hediyesi olacak. Tabi ki bununla bitmedi; isteyen aileler “Engelim Olmayın Derneği” yararına Datça’da maddi durumu olmayan çocuklara tasarladıkları ayıcıkları gönderebilirler. Yeter ki çocuklarımızın yüzleri gülsün.

21 Ocak-05 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinlikte çocuklar, yaratıcılıklarını konuşturacakları bu etkinlikte çok eğlenecek. Alın çocuğunuzu, gidin Palladium’a. Ayıcığınızı tasarlayın, eğlenin, çocuklarınızı eğlendirin. Belki de çıkışta Palladium’da kaçamak bir yemek! Çocukların vazgeçilmez yemeği hamburger! Bir günlük izin verilebilir, tatilin tadına varın. İyi tatiller çocuklar!

Post Author: ibsfuar